Stáváš se na vždy zodpovědný za to, cos k sobě připoutal. Antoine de Saint-Exupéry

Papoušci ve Společnosti Laguna

Společnost Laguna

Wendy - Amazoňan Žlutohlavý Zelený

Wendy - Amazoňan Žlutohlavý Zelený

Wendy vyrůstal 12 let jako domácí mazlíček. Je to velmi milý, inteligentní papoušek, umí povídat, napodobuje zvuky, popěvky. Je velmi vtipný, daří se mu často vyslovit hlášku, která zapadne do momentální situace, čímž baví ostatní.

image

Wendy
Amazoňan Žlutohlavý
ID: 3501
Narozen 2006
Příjem 2018
Umístění Botanická zahrada UK
Aktuální párování  

Krátký příběh

Wendy byl nechtěný svatební dar, původně se mu říkalo „Wedding“. Asi po půl roce se ho ujala nová rodina, protože v tom prvním domově o něj nikdo neměl zájem. Celé roky si žili spokojeně všichni dohromady, ale poslední dobou začal být Wendy nespokojený a útočit na členy domácnosti. Nyní přibylo do rodiny miminko a Wendy začal být nebezpečný. Z bezpečnostních důvodů byl Wendy umístěn do Laguny.

 ŘÍJ 2018  19
Seznamování s dalšími papoušky byly pro Wendyho velkým překvapením, ještě nikdy je neviděl. První dny se raději zdržoval ve své voliérce. Po krátké době se osmělil a pobývá volně ve směsné skupince s malými kakaduy. Nejraději pobývá ve venkovní části, kde i nocuje. V rámci výstavy Exotika 2018 bude připojen k velkému hejnu amazoňanů.

Wendy podporují

Pomoct můžete i Vy !

Wendy aktuálně nemá svého virtuálního majitele. Podpořte ho prosím. Více informací naleznete níže.

Chcete i Vy podpořit tohoto papouška?

Nabízíme Vám dvě možnosti jak podpořit konkrétního papouška a pomoci tím i Společnosti Laguna. První z možností je jednorázový finanční příspěvek, který bude určen na krmivo, léčbu a další výdaje spojené právě s Vámi vybraným papouškem. Vaše jméno pak může být u papouška uvedeno, jako jednorázový přispěvatel.

Další možností je Virtuální adpoce papouška, kdy pravidelně přispíváte na konkrétního papouška. Stačí si vybrat jeden z našich programů adopce, oblíbeného papouška a stáváte se jeho virtuální majitel.

Adopce papouška je možná

Naposledy změněno sobota, 29 prosinec 2018 11:49

Kontaktujte nás

603 211 381