Stáváš se na vždy zodpovědný za to, cos k sobě připoutal. Antoine de Saint-Exupéry

Papoušci ve Společnosti Laguna

Společnost Laguna

Šupinka - Amazónek Šupinkový

Byl odchovaný pod rodiči v boudě, ale něco se pokazilo a ještě před vylétnutím jeden z rodičů mláděti ukousl horní část zobáku. Naštěstí zůstalo zachované lůžko a zobák má šanci dorůst, což bude trvat víc jak rok.

image

Šupinka
Amazónek Šupinkový
ID: 2201
Narozen 2016
Příjem 03/2017
Umístění JIP - Luka
Aktuální párování  

Krátký příběh

Byl odchovaný pod rodiči v boudě, ale něco se pokazilo a ještě před vylétnutím jeden z rodičů mláděti ukousl horní část zobáku. Naštěstí zůstalo zachované lůžko a zobák má šanci dorůst, což bude trvat víc jak rok. Šupinka musel být nejprve uměle krmen, pak se naučil sám brát z misky měkkou stravu, nyní již zvládne i louskat zrní. Než mu zobáček plně doroste, bude to pár měsíců ještě trvat.

Šupinku podporují

Ara Rudolf

virtuální majitel
  • Adopce Premium
  • 7.4.2017 - 6.4.2019

Ivana Stramská

virtuální majitel
  • Adopce Standard
  • 12.2.2018 - 11.2.2019

Chcete i Vy podpořit tohoto papouška?

Nabízíme Vám dvě možnosti jak podpořit konkrétního papouška a pomoci tím i Společnosti Laguna. První z možností je jednorázový finanční příspěvek, který bude určen na krmivo, léčbu a další výdaje spojené právě s Vámi vybraným papouškem. Vaše jméno pak může být u papouška uvedeno, jako jednorázový přispěvatel.

Další možností je Virtuální adpoce papouška, kdy pravidelně přispíváte na konkrétního papouška. Stačí si vybrat jeden z našich programů adopce, oblíbeného papouška a stáváte se jeho virtuální majitel.

Adopce papouška je možná

Naposledy změněno středa, 24 říjen 2018 10:32

Kontaktujte nás

603 211 381